Nová ŠKODA ENYAQ

Nová, plně elektrická ŠKODA ENYAQ iV právě dorazila k nám,

kde je od 13. 5. 2021 k vidění a připravena předvést se ve své plné kráse.

Přímo u nás Vám nový elektromobil podrobně představíme, seznámíme Vás s veškerými technickými parametry a zájemcům o svezení samozřejmě mile rádi zprostředkujeme také testovací jízdu.

Pro více informací nás neváhejte kontaktovat online či telefonicky.

Chcete si rezervovat termín?

Tak neváhejte a napište nám na: autosalon@auto-elso.cz již dnes.

Těšíme se na Vaši návštěvu.

Asistovaná jízda 2.0

Asistovaná jízda 2.0 částečně přebírá kontrolu nad vozem, aby vám usnadnila řízení a sledování provozu. Všechny prvky dohromady splňují definici autonomní jízdy druhého stupně.

Front assist včetně asistentu pro vyhýbací manévry

Front Assist je bezpečnostní systém varování před srážkou. Pokud je kolize nevyhnutelná, začne systém brzdit, aby minimalizoval její následky. Kromě toho také systém nouzově zastaví, pokud detekuje, že před vozem přes cestu nebezpečně přechází chodec nebo přejíždí cyklista.

V kritické situaci, kdy brzděním zasahuje Front Assist (a vůz je vybaven adaptivním tempomatem) a řidič naznačí volantem vyhýbací manévr, pomůže Asistent pro vyhýbací manévry cílenými zásahy do řízení objet překážku tak, aby se s ní vůz nestřetl.

LED OSVĚTLENÍ

V rámci standardní výbavy se ŠKODA ENYAQ iV dodává s LED předními světlomety zajišťujícími dálkové, tlumené a poziční/denní svícení pomocí LED zdrojů. Konstrukce světlometů s LED technikou má řadu výhod, mimo jiné delší životnost a nižší spotřebu elektrické energie.

Snadné parkování

Manévrovací asistent. Abyste při parkování už nikdy nenarazili do překážky před nebo za vozem, je vůz ENYAQ vybaven Asistentem pro manévrování, který v případě hrozící srážky vůz zastaví.

Zůstaňte online i na cestách

Nová generace infotainmentů se zabudovanou SIM kartou přináší praktické funkce jako aktuální informace o dopravě nebo Wi-Fi připojení pro zařízení cestujících.