NOVÁ ŠKODA KODIAQ

Nová ŠKODA KODIAQ si Vás získá za 60 sekund

Komfortnější a s větším množstvím moderní techniky. Taková je inovovaná ŠKODA KODIAQ.

Zároveň novinka zachovává tradiční silné stránky modelu, tedy bohatou nabídku vnitřního prostoru, širokou paletu verzí a motorizací i skvělou hodnotu za dostupnou cenu.

Více emocí

Design modernizovaného SUV KODIAQ dodává vozu emotivnější výraz. Nová zvýšená kapota a přepracovaná vzpřímená maska chladiče dodávají autu na charakteru, přitom se vývojářům ŠKODA AUTO zároveň podařilo vylepšit aerodynamiku modelu, což přináší snížení emisí i spotřeby paliva. Díky novému spojleru na zádi působí KODIAQ sportovnějším dojmem, vzhled vozu pak podtrhují až dvacetipalcová kola.

Nová sedadla

O pohodlí posádky, zejména cestujících vpředu, se postarají nová sedadla. KODIAQ může nově mít ergonomická odvětrávaná sedadla s masážní funkcí a čalouněním v perforované kůži. Zákazníky, kteří dávají důraz na ekologii, pak oslovi varianta čalounění Eco, která sedadla obléká do recyklovaného materiálu.

Moderní technika

Virtuální přístrojový štít, vylepšený audio systém, bezpečnostní balíček Crew Protection Assist nebo třeba nové ambientní osvětlení kabiny jsou jen některé z technických vymožeností, které může nový KODIAQ mít. Poprvé v historii modelu může být vůz vybaven také Full LED Matrix světlomety.

Silné motory

Agregáty pod kapotou inovovaného provedení SUV KODIAQ mají výkon v rozpětí 150 až 245 koní. Na vrcholu nabídky stojí nová verze RS, která je i díky přechodu na benzínový agregát výkonnější, než kdy předtím. V nabídce ale samozřejmě najdeme i oblíbené naftové motory.

Chcete vědět více? Neváhejte nás kontaktovat na: 

e-mail: autosalon@auto-elso.cz či tel: 283 932 222